Ana sayfa Etiketler Akparti yalanları

Etiket: akparti yalanları

Vatandaşı Böyle Soyuyorlar

Litresi 44 Kuruş Olan LPG'den 61 Kuruş Pay Alıyorlar

lpg

Ülkeye Yalnızca AKP’nin Yatırım Yaptığı Algısı İçin Çalışan AKP’ye Soruyoruz, Sattığınız...

[caption id="attachment_3948" align="alignleft"]akp-sattiÜlkeye Yalnızca AKP'nin Yatırım Yaptığı Algısını Oluşturmaya Çalışan AKP'ye Soruyoruz, Sattığınız Tesisleri KİM YAPTI ?[/caption]

AKP HÜKÜMETİNİN SATTIĞI İŞLETME VE FABRİKALAR (2003-2014)

( Not : Bu İşletmelerin ve fabrikaların hemen hemen hepsi yandaşlara değerinden çok daha ucuza peşkeş çekildi )

Turizm’deki Düşüş Cari Açığı Büyütebilir !

Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Cari açığı bu sene yüzde 4'ün altına çekmeyi hedefliyorduk, turizm yüzünden olmayabilir" dedi.

cariarcik

Seçim Öncesi AKP’nin Halkı Kandırmak İçin Ortaya Attığı O Çılgın Projeler...

[caption id="attachment_4314" align="alignleft"]cilgin-projelerSeçim Öncesi AKP'nin Halkı Kandırmak İçin Ortaya Attığı O Çılgın Projeler Nerede?[/caption]AKP'nin her seçim öncesi ortaya attığı ve sık reklam amaçlı kullandığı mega projelerin bir çoğunda somut adım atılmadı

Cumhuriyet Gazetesinin haberine göre,13 yılı bulan AKP iktidarı dönemi boyunca, yolsuzluk, kayırma, ihalelerde şaibe ve usulsüzlük iddiaları havada uçuştu. İktidarın yargı ve emniyette sağladığı denetim nedeniyle suçlamaların çoğunun üzeri örtüldü.

Onlar konuşur AKP yapamaz

AKP'nin seçim çalışmaları için hazırlanan afişlerde "yerli yolcu uçağımızı yapıyoruz" denilmesi akıllara 2011 seçimlerini getirdi.

2011 seçimlerinde hazırlanan AKP afişlerinde "yerli uçağımız göklerde" denilmişti. Ancak Türkiye'nin şu an ürettiği bir uçak yok.

onlar-konustu-akp-yapamadi

Kore uçağını yüzde 100 yerli Hürkuş diye yutturdular !

Son derece problemli, hantal, 20 senelik KAİ KT-1 Kore uçağını Hürkuş adı ve yüzde yüz yerli yaftası ile en yukarıdaki zevâta (şimdilik) yutturdular (veya öyle sanıyorlar).

hurkus

Onlar konuşur AK Parti yapar (!)

Bu seçimin sloganı: “Onlar konuşur, Ak Parti yapar”. Bütün İstanbul bunlarla kaplı. Muhalefet billboard asıyor ama Ak-zabıtalar arkadan topluyor. Madem muhalefet yasak...

MİT Tırları Artık Dünya Gündeminde

Reuters MİT TIR'larını Dünyaya Böyle Duyurdu

Dünyaca ünlü İngiliz haber ajansı Reuters, Adana’da savcılar tarafından durdurulmasıyla krize neden olan Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) TIR’larıyla ilgili yaptığı geniş kapsamlı haberle abonelerine konunun detaylarını aktardı.
mit-tirlari

Milli Tank ALTAY, Kore Malı Çıktı

Ak Parti'nin Milli Tank diye yutturmaya çalıştığı Altay Tankı gerçekleri ortaya çıktı.

millitank-altay

Altay adı verilen sözde milli tankın Kore malı olduğu ortaya çıktı.

ÖNE ÇIKANLAR