Ana sayfa HABERLER ANALİZ Haberleri Yalçın Akdoğan’dan ÇOK KOMİK HAREKETLER

Yalçın Akdoğan’dan ÇOK KOMİK HAREKETLER

111
0
PAYLAŞ
akp-itiraflari

akp-itiraflari


Sabah şeysine konuşan Yalçın Akdoğan, 1 Kasım seçim çalışmalarının startını vermiş. Paralel’in PKK ile işbirliği yaptığını iddia etmiş. Millet keriz ya.

Biz ne dersek yerler diye düşünüyorlar ya.. Bakalım arşiv ne diyor?

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin dünkü “127 şehidin kanı AKP’nin alnına yapımıştır” sözü AKP’lileri fena sarsmış olacak ki, yine hedef saptırmak için ara ara başvurdukları ama kimsenin yemediği o yalana yine sarılmışlar.

Havuz Medyası Sabah’a konuşan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, sanki Dolmabahçe’de HDP’lilerle kendisi güvercin uçurmamış, Sırrı Süreyya Önder, Öcalan’ın mutabakat metnini okurken huşu içinde dinlememiş ve sanki 13 yıldan beri ülkeyi AKP yönetmiyormuş gibi terör örgütü PKK’nın eylemlerini yine bir yerlere fatura etmeye kalkmış…

Dolmabahçe’de Sırrı Süreyya Önder’in okuduğu Öcalan’ın mutabakat metnini huşu içinde dinlerken PKK’nın silah depoladığını biliyor ama ağzını açıp tek kelime bile etmiyordunuz…

Bakın siz milleti “Elimizdeki medya ile istediğimiz gibi kandırabiliriz” düşüncesi ile yalanlar sıralarken, Yandaş Yazarınızdan Cumhurbaşkanı’na kadar PKK konusunda kimler ne itiraflarda bulundu… Günaydın…

Yandaş Yazar Ahmet Taşgetiren: Devlet PKK’ya Gözyumdu

Erdoğan aşığı Ethem Sancak’ın sahibi olduğu Star’da yazan Ahmet Taşgetiren PKK’nın çözüm sürecinin başladığı günden bu yana güçlendiğini devletin PKK’nın eylemlerine göz yumduğunu söyledi.Y

Yandaş Yazar Nagehan Alçı: Çözüm Sürecinde PKK’nın Faaliyetlerine Göz Yumuldu

NTV’de yayınlanan Basın Odası programında konuşan Nagehan Alçı, devletin “çözüm süreci”ne halel gelmesin diye PKK’nın faaliyetlerini göz yumduğunu söyledi.

Davutoğlu’nun Fahri Başdanışmanı: PKK 2,5 Yıldır Silah Yığdı

Etyen Mahcupyan, terör örgütü PKK’nın çözüm sürecinde silah depoladığını itiraf etti. Mahçupyan, “İki buçuk sene yaşandı (çözüm süreci). Şimdi ne biliyoruz, iki buçuk senenin başladığı anda PKK, YDG-H birliklerini kurdu ve oraya silah yığmaya başladı.” şeklinde konuştu.

AKP Milletvekili Yasin Aktay: PKK Çözüm Sürecinde Yığınak Yaptı

Yasin Aktay, “Devlet çözüm sürecinde operasyon yapmazken, PKK yığınak yapıyordu” itirafında bulundu. Ayrıca PKK’nın  süreç boyunca PKK’nın “insan kaçırma, haraç kesme, karakol kurma, vergi daireleri oluşturma” gibi faaliyetlerde bulunduğunu söyledi.

Saray Başdanışmanı Burhaz Kuzu: Çözüm Sürecinde PKK Dağdan Şehire İndi

Burhan Kuzu, çözüm sürecinde, PKK’nın dağdan şehre indiğini, hükümetin ise buna göz yumduğunu söyledi

Kuzu, “Çözüm süreci konusunda son bir iki yıllık gelinen nokta EŞKİYA DAĞDAN ŞEHRE İNDİ. Ve çözüm süreci adına da HÜKÜMET OLARAK AMAN DİYE ALTTAN ALINDI. Benim kanaatim bu. Ve buradan da zılgıt yedi hükümet.” sözleriyle seçim öncesi dile getiren eleştirileri teyit etmiş oldu.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: PKK Çözüm Sürecinde Uzunca Bir Süre Yığınak Yaptı

NTV canlı yayınında gündeme dair açıklamalarda bulunan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, PKK’nın uzun süredir YIĞINAK yaptığını İTİRAF ETTİ.

Kurtulmuş, “Şunu tespit edelim; Yüksekova’da Cizre’de, Şırnak’ta, Hakkari’de birçok il ve ilçe merkezlerinde maalesef UZUNCA BİR SÜREDİR YIĞINAK YAPAN PKK’NIN militanlarının halka karşı güvenlik kuvvetlerinden önce halka bir baskı oluşturduğu, halka karşı bir zulüm düzeni kurulduğu görüldü.” sözleriyle PKK hakkında itirafta bulunan diğer AKP’li isimlerin arasına girmiş oldu.

AKP’li Bülent Arınç: PKK’nın Eylemlerini Biliyorduk, Görmezden Geldik

O dönemde Başbakan Yardımcısı olan Bülent Arınç, PKK’nın eylemlerini bildiklerini ama göz yumduklarını söyledi.

“Bizi aldatmış kabul edebilirler, biz kendimiz aldanmadık. Her şeyden haberimiz vardı. ( PKK’nın 3 yıl boyunca eylemlerini görmezden geldiniz öyle mi)

Geçici AKP Hükümeti’nin Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, terör örgütü PKK’nın çözüm sürecini güçlenmek ve silahlanmak için kullandığını söyledi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu: PKK 2 Yıl Boyunca Yığınak Yaptı

PKK ile ilgili bir bomba itiraf da Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan gelmişti. Davutoğlu PKK’nın 2013 yılından beri yığınak yaptığını itiraf etti.

Ve Cumhurbaşkanı Erdoğan: PKK Çözüm Sürecinde Silah Stokladı

En bomba itiraf da Devletin bir numarasından geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütü PKK’nın Çözüm Sürecinde silah stokladığını itiraf etti.

Erdoğan şunları söyledi:

“Çözüm sürecine ihanet ederek değerlendirildi. Çözüm süreci bunlar silah stoklama süreci olarak değerlendirdi. Çok ciddi bir silah stoklaması yaptılar. Şimdi Valilikler vasıtasıyla sokağa çıkma yasağı ilan ederken evlerde kimler var. Bunu görecek. Bunun amacı bu. Bu OHAL değildir. Sürelidir”

Evet Yalçın Akdoğan… Şimdi Bu Manşetleri yok mu sayacağız…

Aktif HABER – ÖZEL