Ana sayfa Etiketler Ankara

Etiket: ankara

Erdoğan’ın temelini attığı 27 milyon lira çöpe gitti

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi ‘imara aykırılık’ ve ‘mania hattı’ engeline takıldığı için 6 yıldır atıl bekleyen kulenin imar planı değişikliğini reddetti. İnşaatına 27 milyon lira harcanan 144 metrelik kule yıkılacak.

Ankara Keçiören’de temelleri 12 yıl önce atılan, imara aykırı olduğu gerekçesiyle ‘kaçak’ yapı olarak görülen Cumhuriyet Kulesi için Keçiören Belediyesi’nin hazırladığı imar plan değişikliği, önceki akşam Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’ne geldi.

Meclis’in İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Keçiören Belediyesi’nin hazırladığı 1/1000 ölçekli uygulama imar plan değişikliğini ‘planlama ilke ve esaslarına aykırı’ olduğu gerekçesiyle CHP, MHP ve BBP’li komisyon üyelerinin muhalefetine rağmen AKP’li üyelerin oylarıyla reddetti.

akparti-halkin-paralari

AKP’li Belediyeler ‘Dinozor’ İsrafında Adeta Birbirleriyle Yarışıyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, AK Partili Şahinbey Belediyesi'ne 956 bin TL ihale bedeliyle alınan dinozor maketleri için ateş püskürdü.[caption id="attachment_5761" align="alignnone"]akpli-belediye-israf"AKP'li Belediyeler 'Dinozor' İsrafında Adeta Birbirleriyle Yarışıyor"[/caption]

60 milyon euroluk HIZLI TREN VURGUNU !

Hızlı tren inşaatında devletin kasasından 60 milyon euro fazla para çıktı.

[caption id="attachment_6096" align="alignnone"]hizlitren60 milyon euroluk HIZLI TREN VURGUNU ![/caption]

Gök Tanrıcılık’ta, kutsal sayılan kitaplar ve paygamberler yoktur.

Gök Tanrıcılık'ta, kutsal sayılan kitaplar ve paygamber denilen adamlar olmadığından dolayı; Yüzlerce, binlerce yıl çağın gerisinde kalmış, donmuş kalıplar yoktur. Gök Tanrıcılık bu yüzden her...

ÖNE ÇIKANLAR