Ana sayfa Etiketler Chp

Etiket: chp

Yağmurun Yağmasını AK Parti’ye Bağlayan Aday AK Parti’yi Topa Tuttu

Şanlıurfa’dan AK Parti aday adayı olan ve çıktığı yerel bir televizyon programında yağmurun yağmasını dahi AK Parti'ye bağlayan işadamı Mustafa Göktaş, listeye giremeyince partisinden istifa etti.

Bağımsız aday olan Göktaş, yine çıktığı televizyon programında AK Parti'ye ağır eleştirilerde bulundu. Sorular karşısında Göktaş, “AKP’yi sormayın, AKP’yi sildim, benim için bitti.” diyerek partinin ismine bile tahammül edemedi.
'ALLAH İMKAN VERMİŞ NE BEN, NE SEN DURDURABİLİRSİN' DEMİŞTİ

AK Parti’den aday adayı olan işadamı Mustafa Göktaş, bir ay önce çıktığı yerel bir televizyon programında AK Parti’yi öve öve bitiremedi.akpartili-vekiller

Vatandaşa 400 milyonluk doğalgaz faturası

Ankara'da belediyenin vatandaşa 300 dolara sattığı kartlı gaz sayacı, özelleştirmeyi kazanan şirketin hesaplarını bozdu. Şirket, kartlıları iptal edip 406 liraya yeniden mekanik sayaç takmak istiyor.

dolagz-zammi

Yerel Seçimde AKP İçin Hile Yapan İsme 5 Yıl Hapis Cezası

İstanbul 13. Asliye Ceza Mahkemesi, 3500 oyun CHP’den AK Parti’ye aktarıldığı iddiasıyla yargılanan Ebru Doğan Katar'ı 5 yıl hapis cezasına çarptırdı.

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Kâğıthane’de 36 sandıkta, 3500 oyun CHP’den AK Parti’ye aktarıldığı iddialarına ilişkin ilk karar, İstanbul 13. Asliye Ceza Mahkemesi’nden çıktı. Mahkeme, seçimlerde 1244 numaralı sandık başkanı olarak görev yapan Kâğıthane Belediye Başkanlığı’nda sekreter Ebru Doğan Katar’ı 5 yıl hapis cezasına çarptırdı.

oy-hirsizi

Yandaş Yazardan Skandal PKK tanımı

Abdulkadir Selvi’den skandal PKK tanımı

AKP sözcüsü gazetecilerden Abdülkadir Selvi canlı yayında skandal bir PKK tanımı yaparak "Silahlı mücadelesi olan Kürt siyasi hareketi" dedi.

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu “Tarafsız Bölge” programında Yeni Şafak Gazetesi Ankara temsilcisi Abdulkadir Selvi’nin terör örgütü PKK için “Silahlı mücadelesi olan Kürt siyasi hareketi” dedi.

Çözüm süreci ve seçim barajının konuşulduğu programda Abdulkadir Selvi’nin terör örgütü PKK için yaptığı tanım programa damgasını vurdu.

skandal-pkk-tanimi

Türkiye İran’ın gerisinde

AKP, hazırladığı ‘Aile Paketi’ ile milyonlarca kadını eve mahkûm etmeye hazırlanırken 2012-2013 verileri baz alınarak hazırlanan ILO’nun ‘İş Hayatında ve Yönetimde Kadın...

Türkiye ekonomisi alarm veriyor

Türk parası hızla değer kaybediyor, enflasyon artıyor. Ekonomi çevreleri, indirim beklenen faizlerde ise artış beklentisine girdi. İşte ekonomide son durum...

 
 
Taraf gazetesi yazarı Süleyman Yaşar, Türk ekonomisinin artık kriz sinyalleri verdiğini belirterek, enflasyonun patladığını, son 2 ayda Türk parasının yüzde 10 değer kaybettiğini ve indirim beklenen Merkez Bankası'ndan faiz artırımı gelebileceğini ileri sürdü.
 turkiye-ekonomisi

THY’de Bilal Erdoğan dönemi başladı

Hamdi Topçu döneminin ardından THY Yönetim Kurulu Başkanlığı’na İlker Aycı’nın gelmesiyle birlikte THY’de Bilal Erdoğan’ın etkili olduğu gündeme geldi.

Türk Hava Yolları’nda (THY) Hamdi Topçu döneminin ardından THY Yönetim Kurulu Başkanlığı’na İlker Aycı’nın gelmesiyle birlikte THY’de Bilal Erdoğan’ın etkili olduğu gündeme geldi.

thy-bilalerdogan

Tayyip Erdoğan 300 Metrelik Gemiye GEMİCİK Dedi

Tayyip Erdoğan 300 Metrelik Gemiye GEMİCİK Dedi..  Oğlu Bilal Edoğan'ın devlet olanakları sayesinde aldığı ilk gemiyi önemsiz göstermek için söyledi bu sözü.

bilalerdogan

Tayyip Erdoğan ‘örtülü ödenek’ rekoru kırdı

CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ, sık sık tartışmalara konu olan örtülü ödenekle ilgili hükümete sert eleştirilerde yaptı.

CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ, sık sık tartışma konusu olan örtülü ödenekle ilgili hükümete çattı. Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 yıllık Başbakanlığı süresinde örtülü ödenekten toplam 6 milyar 424 milyon TL harcama yaptığını belirten Serindağ, önceki Başbakanlar Tansu Çiller, Mesut Yılmaz, Necmettin Erbakan’ın görev yaptıkları 10 yıllık dönemlerde yalnızca 312 milyon TL örtülü ödenek harcaması yaptığını belirtti. Bu kadar büyük farkın nereden kaynakladığının bilinmediğini belirten Serindağ, “20,5 kat fazla yapılan örtülü ödenek nasıl açıklanacak, örtülü bir ödenek ayrıcalıklı bir harcama. Örtülü harcamanın bu boyutlara ulaşması çok düşündürücü. Örtülü ödenek denetlenemiyor hesabı verilmiyor birkaç kişi biliyor, bu kadar yüksek paralar nereye harcandı?” diye ekledi.

ortuluodenek

ÖNE ÇIKANLAR