Ana sayfa Etiketler Gerçek

Etiket: gerçek

Ülkeye Yalnızca AKP’nin Yatırım Yaptığı Algısı İçin Çalışan AKP’ye Soruyoruz, Sattığınız...

[caption id="attachment_3948" align="alignleft"]akp-sattiÜlkeye Yalnızca AKP'nin Yatırım Yaptığı Algısını Oluşturmaya Çalışan AKP'ye Soruyoruz, Sattığınız Tesisleri KİM YAPTI ?[/caption]

AKP HÜKÜMETİNİN SATTIĞI İŞLETME VE FABRİKALAR (2003-2014)

( Not : Bu İşletmelerin ve fabrikaların hemen hemen hepsi yandaşlara değerinden çok daha ucuza peşkeş çekildi )

Temmuz Ayında İhracat Çakıldı, Yüzde 13 Azaldı

[caption id="attachment_4150" align="alignleft"]temmuz-ihracatiTemmuz Ayında İhracat Çakıldı, Yüzde 13 Azaldı[/caption]İhracatta tehlikeli gidiş Temmuz ayında da sürdü. İhracattaki düşüş hızı çift basamaklı rakamlara ulaştı. Temmuz ayında ihracat, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 13 düşerek 10.8 milyar dolar oldu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), temmuz ayı ihracat verilerini açıkladı. Buna göre Temmuz ayında ihracat geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 13 düşerek 10 milyar 857 milyondolar oldu.

Sözcü’den Ağrı Manşeti: İstihbarat Uyudu Devlet Nerede!

[caption id="attachment_4209" align="alignleft"]devlet-neredeSözcü'den Ağrı Manşeti: İstihbarat Uyudu Devlet Nerede![/caption]PKK, Doğubayazıt’ta jandarma karakoluna 2 ton bomba yüklü traktörle intihar saldırısı düzenledi. 20 ve 21 yaşlarındaki iki Mehmetçik şehit oldu. Sözcü, istihbaratı sorguladı.

Sözcü, bugün "PKK'lı hainler traktöre yükledikleri 2 ton bombayla Ağrı'da karakolu havaya uçurdu... İstihbarat uyudu. DEVLET NEREDE!" manşetiyle çıktı.

Sözcü: Oylar Gitti Açılım Bitti; Koltuk Gitti Savaş Geldi

[caption id="attachment_4212" align="alignleft"]sozcugazetesi-isidSözcü: Oylar Gitti Açılım Bitti; Koltuk Gitti Savaş Geldi[/caption]Sözcü, bugün "OYLAR GİTTİ AÇILIM BİTTİ; KOLTUK GİTTİ SAVAŞ GELDİ" manşetiyle çıktı.

Gazete, PKK'ya operasyonu şöyle değerlendirdi:

Milletvekillerine Şimdi de Prim Kıyağı

Yeniden aday olmayan ve emeklilik şartlarını yerine getirmiş vekillerin prim borcunu TBMM ödeyecek. Ayrıca en üst düzey bürokrat olan Başbakanlık Müsteşarı’na ödenen miktar baz alınacak.

Yak­la­şan 7 Ha­zi­ran ge­nel se­çim­le­rin­de, mil­let­ve­ki­li ola­ma­ya­cak emek­li­lik şart­la­rı­nı ta­mam­la­ma­mış ve­kil­le­rin prim­le­ri, 4 yıl bo­yun­ca en üst dü­zey dev­let me­mu­ru olan Baş­ba­kan­lık Müs­te­şa­rı­’na öde­nen mik­tar üze­rin­den TBMM ta­ra­fın­dan öde­ne­cek. Bu şart­ta­ki ve­kil­le­rin te­da­vi yar­dı­mı mev­cut şekliyle sürecek.

milletvekili

Milletin Parasıyla SALTANAT Tam Gaz Devam Ediyor

[caption id="attachment_4523" align="alignleft"]erdogan-makanaraclariMilletin Parasıyla SALTANAT Tam Gaz Devam Ediyor[/caption]Erdoğan 5 Yeni Zırhlı Araç Siparişi Daha Verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e verdiği zırhlı makam aracının yerini, sipariş verdiği 5 yeni zırhlı araçla dolduracak.

Geçici AKP Hükümeti’nin Petrol Üzerinden Vatandaşı Böyle Soyuyor

[caption id="attachment_4990" align="alignleft"]akp-soygunuGeçici AKP Hükümeti'nin Petrol Üzerinden Vatandaşı Böyle Soyuyor[/caption]7 Haziran'da tek başına iktidarını kaybetmesine rağmen, sanki hiç seçim olmamış gibi davranan AKP Hükümeti benzin ve mazot fiyatları üzerinden vatandaşı soymaya devam ediyor.

Dünyadabenzin fiyatları son bir ay içinde yüzde 20 oranında ucuzladı. Peki bu durumTürkiye'dekibenzin ve mazot fiyatlarına nasıl yansıdı dersiniz?

Ertuğrul Günay: AKP’de Erdoğan’ın Ayak Hizmetlerini Görenler Kaldı

[caption id="attachment_5051" align="alignleft"]ertugrulgunayErtuğrul Günay: AKP'de Erdoğan'ın Ayak Hizmetlerini Görenler Kaldı[/caption]Ertuğrul Günay: AKP'de sadece Erdoğan ve Erdoğan’ın ayak hizmetlerini gören bir grup kaldı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye rahat vermediğini söyleyen Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İdris Naim Şahin'in bahsettiği 'Dar Oligarşik Yapı'dan da geriye gidildiğini vurguluyor:

“Çevre deyince bir küme olur orada. Bir kadro vardır. Artık kadro da kalmadı. Sadece Erdoğan ve Erdoğan’ın ayak hizmetlerini gören bir grup kaldı.”

Devletin mimarlık işleri AKP’li vekile akmış

[caption id="attachment_5263" align="alignleft"]devletin-mimarlikisleri-akplivekile-akmisDevletin mimarlık işleri AKP'li vekile akmış[/caption]Yassıada projesinin mimarı AKP Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a 5 yılda 78 gençlik merkezi ve 11 kentsel dönüşüm projelendirme işi verilmiş.

Yassıada ve Sivriada’nın Turizm- Kültürel Tesis Alanı olarak ilan edilmesinden sonra adaların yapişlet- devret modeliyle TOBB’a tahsis edilmesi sonucu hazırlanan otel, kongre merkezi, liman ve diğer turistik tesislerin mimari çizimini AKP Samsun Milletvekili Çiğdem Karaslan’ın eşiyle ortak olduğu Arme Concept şirketi gerçekleştirdi.

Çözüm Süreci İçin Kim Ne Demişti? Şimdi Ne Diyorlar?

[caption id="attachment_5358" align="alignleft"]cozum-sureci-aciklamalarÇözüm Süreci İçin Kim Ne Demişti? Şimdi Ne Diyorlar?[/caption]Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP'lilerin 7 Haziran öncesi çözüm süreciyle ilgili yaptıkları açıklamalar ile 7 Haziran sonrası yaptığı açıklamalar taban tabana zıt.

Başta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olmak üzere AKP iktidarınınçözüm süreci kapsamında bugün ortaya koyduğu tavır, geçmişte söyledikleriyle taban tabana zıt.

ÖNE ÇIKANLAR