Ana sayfa Etiketler Güncel haber

Etiket: güncel haber

Yağmurun Yağmasını AK Parti’ye Bağlayan Aday AK Parti’yi Topa Tuttu

Şanlıurfa’dan AK Parti aday adayı olan ve çıktığı yerel bir televizyon programında yağmurun yağmasını dahi AK Parti'ye bağlayan işadamı Mustafa Göktaş, listeye giremeyince partisinden istifa etti.

Bağımsız aday olan Göktaş, yine çıktığı televizyon programında AK Parti'ye ağır eleştirilerde bulundu. Sorular karşısında Göktaş, “AKP’yi sormayın, AKP’yi sildim, benim için bitti.” diyerek partinin ismine bile tahammül edemedi.
'ALLAH İMKAN VERMİŞ NE BEN, NE SEN DURDURABİLİRSİN' DEMİŞTİ

AK Parti’den aday adayı olan işadamı Mustafa Göktaş, bir ay önce çıktığı yerel bir televizyon programında AK Parti’yi öve öve bitiremedi.akpartili-vekiller

Türkiye’nin Dış Borcu Dudak Uçuklattı

[caption id="attachment_3982" align="alignleft"]disborcSample image[/caption]
Türkiye'nin brüt dış borç stoku, bu yılın ilk çeyreğinde 392,8, net dış borç stoku ise 234,3 milyar dolar olarak gerçekleşti.

Türkiye’ye ekonomik çöküş uyarısı yapıldı

Erdoğan'ın ülkeyi felakete sürükleyen oyunlarının kıskancında kıvranan, Amerika faiz artıracak diye diken üstünde oturan Türkiye'de ekonomiye darbe indirebilecek bir kriz de konuşulmaya başlandı.

ekonomik-cokus

Türkiye Sindirililiyor, Çenenizi Kapatın..!!

Yeni Şafak Yazarı Tecavüzcü Katilleri Savunmaya Soyundu..

"Amerika'da da oluyor, çenenizi kapatın"

Türkiye, bindiği minibüs şoförü tarafından kaçırılan, tecavüze kalkışılan ve bıçaklanıp öldürüldükten sonra cesedi yakılan Özgecan'a ağlarken, Yeni Şafak yazarı Cemile Bayraktar'dan akıllara durgunluk verecek bir yorum geldi.

orospu

Türkiye İran’ın gerisinde

AKP, hazırladığı ‘Aile Paketi’ ile milyonlarca kadını eve mahkûm etmeye hazırlanırken 2012-2013 verileri baz alınarak hazırlanan ILO’nun ‘İş Hayatında ve Yönetimde Kadın...

Türkiye ile ilgili yapılan bu anket çok konuşulacak !

Avrupa Birliği tarafından Türkiye'de yaptırılan anketin sonuçları dikkat çekti. Türkiye'de işler kötüye gidiyor diyenlerin oranı yüzde 63'ü geçti.

Avrupa Birliği’nin kamuoyu araştırmalarından sorumlu birimi Eurobarometer tarafından hazırlanan bir çalışma Türkiye’de önümüzdeki bir yıla olumsuz bakıldığını, hükümete güvenmeyenlerin oranının güvenenleri geçtiğini, AB üyeliğine verilen desteğin ise dibe vurduğunu gösteriyor.

anket

Türkiye Bankalarında Kredi Geri Ödeme Riski En Üst Düzeye Çıktı

Turizm ve enerji sektöründeki sıkıntılar ve Türk Lirası’ndaki değer kaybı sorunlu kredi sancısını giderek artırıyor.

banka-kredi

Teknolojik aletlere ek vergi geliyor.. (Bütçe onarılmaz açıklar var)

İğneden ipliğe ödenen yüksek vergilere bir yenisi daha eklendi.

Milliyet Gazetesi'nden Önder Yılmaz'ın haberine göre Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Türkiye’ye gelen cep telefonu, bilgisayar (PC) ve elektronik aletlere anti-damping vergisi getireceklerini açıkladı.

vatandasa-kazik

TCDD’NİN SON 5 YILLIK ZARARI DUDAK UÇUKLATTI

TCDD, 2013’ü 1.3 milyar lira zararla kapattı. Sayıştay’a göre son 5 yıllık zararı 9.5 milyarı buldu...tcdd-zararda

ÖNE ÇIKANLAR