Ana sayfa Etiketler Güncel

Etiket: güncel

Yandaş Şirketlere Kıyak; Elektrik Faturasına Gizli Zam !

[caption id="attachment_3839" align="alignleft"]elektrik-zammiElektrik Zammı[/caption]

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) yandaş şirketlere yapılan bir büyük kıyağı daha ortaya çıkardı.

Vatandaş Borç Yükü Altında; Rekor Asgari Ücretlide

[caption id="attachment_3931" align="alignleft"]borcyukuVatandaş Borç Yükü Altında[/caption]

Vatandaş bankadan 45 milyar lira kredi çekti. Borçlanma rekorunu asgari ücretliler kırdı...

Tayyip Erdoğan 300 Metrelik Gemiye GEMİCİK Dedi

Tayyip Erdoğan 300 Metrelik Gemiye GEMİCİK Dedi..  Oğlu Bilal Edoğan'ın devlet olanakları sayesinde aldığı ilk gemiyi önemsiz göstermek için söyledi bu sözü.

bilalerdogan

Suya Gizli Zam Yapıldı

[caption id="attachment_4181" align="alignleft"]suya-zamSuya Gizli Zam Yapıldı[/caption]Sene başında suyun metreküp fiyatına yüzde 90 zam yapan İSKİ'nin temmuz ayında da zam yaptığı ortaya çıktı.

Buna göre, metreküp başına Konut 1 tarifesinde 21 kuruş, Konut 2'de 29 kuruş ve Konut 3'te 40 kuruş zam geldi. Bu ise en düşük tarifede fatura başı 2 lira zam anlamına geliyor.

Milletvekillerine Şimdi de Prim Kıyağı

Yeniden aday olmayan ve emeklilik şartlarını yerine getirmiş vekillerin prim borcunu TBMM ödeyecek. Ayrıca en üst düzey bürokrat olan Başbakanlık Müsteşarı’na ödenen miktar baz alınacak.

Yak­la­şan 7 Ha­zi­ran ge­nel se­çim­le­rin­de, mil­let­ve­ki­li ola­ma­ya­cak emek­li­lik şart­la­rı­nı ta­mam­la­ma­mış ve­kil­le­rin prim­le­ri, 4 yıl bo­yun­ca en üst dü­zey dev­let me­mu­ru olan Baş­ba­kan­lık Müs­te­şa­rı­’na öde­nen mik­tar üze­rin­den TBMM ta­ra­fın­dan öde­ne­cek. Bu şart­ta­ki ve­kil­le­rin te­da­vi yar­dı­mı mev­cut şekliyle sürecek.

milletvekili

Milletin Parasıyla SALTANAT Tam Gaz Devam Ediyor

[caption id="attachment_4523" align="alignleft"]erdogan-makanaraclariMilletin Parasıyla SALTANAT Tam Gaz Devam Ediyor[/caption]Erdoğan 5 Yeni Zırhlı Araç Siparişi Daha Verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e verdiği zırhlı makam aracının yerini, sipariş verdiği 5 yeni zırhlı araçla dolduracak.

İBB’den turistik imar kıyağı

[caption id="attachment_4107" align="alignleft"]ibbİBB’den turistik imar kıyağı[/caption]İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi, AKP’li eski belediye meclis üyesi işadamına, imar planlarını değiştirerek otel izni verdi.

İBB Planlama Müdürlüğü’nün söz konusu talebi, uygulamadaki plan notlarına ve imar yönetme İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi, AKP’li eski belediye meclis üyesi işadamına, imar planlarını değiştirerek otel izni verdi.

 

Geçici AKP Hükümeti’nin Petrol Üzerinden Vatandaşı Böyle Soyuyor

[caption id="attachment_4990" align="alignleft"]akp-soygunuGeçici AKP Hükümeti'nin Petrol Üzerinden Vatandaşı Böyle Soyuyor[/caption]7 Haziran'da tek başına iktidarını kaybetmesine rağmen, sanki hiç seçim olmamış gibi davranan AKP Hükümeti benzin ve mazot fiyatları üzerinden vatandaşı soymaya devam ediyor.

Dünyadabenzin fiyatları son bir ay içinde yüzde 20 oranında ucuzladı. Peki bu durumTürkiye'dekibenzin ve mazot fiyatlarına nasıl yansıdı dersiniz?

Ertuğrul Günay: AKP’de Erdoğan’ın Ayak Hizmetlerini Görenler Kaldı

[caption id="attachment_5051" align="alignleft"]ertugrulgunayErtuğrul Günay: AKP'de Erdoğan'ın Ayak Hizmetlerini Görenler Kaldı[/caption]Ertuğrul Günay: AKP'de sadece Erdoğan ve Erdoğan’ın ayak hizmetlerini gören bir grup kaldı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye rahat vermediğini söyleyen Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İdris Naim Şahin'in bahsettiği 'Dar Oligarşik Yapı'dan da geriye gidildiğini vurguluyor:

“Çevre deyince bir küme olur orada. Bir kadro vardır. Artık kadro da kalmadı. Sadece Erdoğan ve Erdoğan’ın ayak hizmetlerini gören bir grup kaldı.”

Erdoğan Çin’de Uygurlar’ı terörist ilan etti?

[caption id="attachment_5140" align="alignleft"]erdogan-uygurlari-terorist-ilanettiErdoğan Çin'de Uygurlar'ı terörist ilan etti?[/caption]Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Çin ziyaretindeki detayları Çinli kaynaklar servis etti. Erdoğan'ın Uygur Türkleri'ne yönelik yaptığı açıklamalar kafa karıştırdı.

Erdoğan'ın Çin ziyaretine ilişkin Çinli kaynaklardan servis edilen haberler kafaları karıştırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Uygur Türklerine yönelik baskıların gölgesinde gittiği Çin’de ilginç açıklamalarda bulundu.

ÖNE ÇIKANLAR