Ana sayfa Etiketler Hırsız

Etiket: hırsız

Veysi Paşa Korusu da 30 Yıl TÜRGEV’in Olacak

MEB’in “İhtiyacımız var” talebi “devredilemez” ve “satılamaz” diye iki kez reddedilen Üsküdar’daki Veysi Paşa Korusu, yönetiminde Bilal Erdoğan’ın da olduğu TÜRGEV’e kiralanıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın daha önce iki kez talep etmesine karşılık devredilmeyen Üsküdar’daki Veysi Paşa Korusu’nun 30 yıllığına TÜRGEV’e verileceği öne sürülüyor.

akparti-turgev

ve Bilal Erdoğan Gemilerini Kaçırmaya Başladı

Bilal Erdoğan Gemilesindeki Türk Bayrağını İndirdi Malta Bayrağı Çekti

Erdoğan ailesine ait, Türk bayraklı M/T MECID ASLANOV isimli nehir tankeri, Malta'da kurdukları OIL TRANSPORTATION & SHIPPING'e devredildi.hirsiz-bilalerdogan

TÜRGEV’in Dudak Uçuklatan Serveti Açıklandı

Sakarya CHP Milletvekili Engin Özkoç, Cumhurbaşkanı’nın küçük oğlu Bilal Erdoğan’ın vakfına ait ulaşabildiği resmi malvarlığı rakamını açıkladı. TÜRGEV’in 142 taşınmazıyla 156 milyonluk...

TÜRGEV’e, Sapanca Gölü Manzaralı 15 Dönüm Arazi Verildi

Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü alanında Hazine'ye ait 14 bin 666 metrekare arazinin Bilal Erdoğan'ın yönetiminde olduğu TÜRGEV'e verildiği ortaya çıktı. Arazi imara açıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal ve kızı Sümeyye Erdoğan'ın yönetiminde olduğu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'na (TÜRGEV) Sakarya Üniversitesi Esentepe kampus alanında 14 bin 666 metrekare arazinin Milli Emlak tarafından tahsis edildiği ortaya çıktı. Önceki gün Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde söz konusu arazi imara açıldı.

turgeve-arazi

TURGEV’e ‘yürü ya kulum’

TÜRGEV'in yurt olarak kullandığı kamu kaynaklı gayri menkul varlığı son iki yılda 4 kat büyüdü. Daha önce yurt tanıtımlarını katalog üzerinden yapan vakıf, artık tanıtımda ‘Google Maps’ kullanıyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdağan'ın Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'nın, (TÜRGEV) kamu kaynaklı gayri menkul varlığı son iki yılda rekor seviyede artış gösterdi. Yaklaşık 5 bin lira ile kurulan TÜRGEV’in 2011 yılında vergi muafiyeti tanınmasıyla birlikte 2012 yılındaki maddi mal beyanı 156 milyon liraya ulaştı. Vakfa ait tespit edilebilen kamu kaynaklı yurt sayısı ise son verilere göre 23'e yükselmiş durumda. Yönetim Kurulu Başkanlığını Ahmet Ergün'ün yaptığı TÜRGEV'in kurul üyeleri arasında Bilal Erdoğan'ın dışında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyük kızı Esra Albayrak, AKP İstanbul Milletvekilleri Mehmet Doğan Kubat ve Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir gibi isimler de yer alıyor.

turgev-yolsuzluk

Türkiye Özgecan’a ağlıyor, Bilal Onassis’i solluyor: 18 milyon dolar

Türkiye, hunharca katledilen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ı konuşurken Bilal Erdoğan boş durmuyor.bilalemi

Soma Yardımlarını da Çaldılar

Soma’nın yardım paraları kayıp Soma’da 301 madencinin şehit olması üzerine yapılan yardımların bir bölümünün ulaştırılmadığı iddia edildi. Özellikle spor kulüplerinin özel maç...

Sayıştay O Raporları Artık Kamuoyuna Açıklamayacak

Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında bulunan 74 kamu işletmesinin denetim raporlarını Meclis’e gönderen Sayıştay, raporları kamuoyuna açıklamadı.

sayistay

Oktay Vural KPSS Operasyonunun Asıl Amacını Açıkladı

MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, KPSS operasyonların VIP torpili meşrulaştırmak ve KPSS sınavının kaldırılmasına zemin hazırlamak için yapıldığının söyledi.kpss-kumpasi

ÖNE ÇIKANLAR