Ana sayfa Etiketler Hükümet

Etiket: hükümet

İşşizlerin Paraları, İşsizlerden Başka Her Yere Harcanmış

Çalışanlara işsizlik dönemlerinde belirli bir süre maaş bağlanması için kurulan İşsizlik Sigortası Fonu’ndan amacın dışında 24.6 milyar harcandığı belirtildi.

issizlik-fonu

Hükümetin 2023 hedefleri şehir efsanesi

AKP hükümetinin göreve getirdiği ilk Merkez Bankası Başkanı olan Durmuş Yılmaz, hükümetin 2023 ekonomik hedeflerine ilişkin, "Şehir efsanesi" dedi

AKP hükümetinin göreve getirdiği ilk Merkez Bankası Başkanı olan Durmuş Yılmaz, hükümetin 2023 ekonomik hedeflerine ilişkin, "Bütün bunlara baktığımızda bunlar artık şehir efsanesi.

hukumetin-2023-hedefleri

Hükümet, Kaşıkla Verip Kepçeyle mi Alıyor ?

Asgari ücrete ve emekli maaşına yapılan zammın ardından Türkiye yeni yıla bu kez vatandaşın hoşlanmayacağı farklı zamlarla girdi.

Ezilen Halklara Düşen Görev Elele Vermek

Ey halkım sen neredesin...

ey-halkim

Davutoğlu’nun Danışmanı Mahçupyan’dan İtiraf: Çözüm Sürecini Erdoğan Bitirdi!

Erdoğan ve AKP'lilerin ısrarla "Çözüm sürecini PKK ve HDP bitirdi" sözlerine karşın, Davutoğlu'nun Danışmanı Etyen Mahçupyan'dan şok bir itiraf geldi.

cozum-sureci

Bursa’da Annelerden Protesto: Erdoğan Oğlunu Askere Yolla

Günlerdir şehit cenazeleri ocakları söndürüyor. Terör örgütü PKK'ya tepkiler çığ gibi sürerken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve hükümete de tepkiler geliyor. Dün...

AKP’li Belediye Başkanı ‘Evrakta Sahtecilik’ten Hapse Mahkum Oldu

AKP’li Belediye Başkanı Zafer Savcı'nın, 'Evrakta sahtecilik' suçundan aldığı 2 yıl 6 aylık hapis cezasının bir yıllık erteleme süresinin sona ermesi üzerine tekrar erteleme talebinde bulunduğu ortaya çıktı.

akpli-belediye-baskani

ÖNE ÇIKANLAR