Ana sayfa Etiketler Onlar konuşur akparti yapar

Etiket: onlar konuşur akparti yapar

Vatandaşı Böyle Soyuyorlar

Litresi 44 Kuruş Olan LPG'den 61 Kuruş Pay Alıyorlar

lpg

Vatandaş Pazar Artığı Toplar; AKP Reklam Yapar

Alışveriş yapanlar aydınlığı, gün ışığını seçerken onlar, karanlık çöküp pazar tezgahları toplanırken ortaya çıkıyor. Çöken karanlığın kendilerine ait olmayan bu ayıbı kapatacağını umarak...
vatandas

Ülkeye Yalnızca AKP’nin Yatırım Yaptığı Algısı İçin Çalışan AKP’ye Soruyoruz, Sattığınız...

[caption id="attachment_3948" align="alignleft"]akp-sattiÜlkeye Yalnızca AKP'nin Yatırım Yaptığı Algısını Oluşturmaya Çalışan AKP'ye Soruyoruz, Sattığınız Tesisleri KİM YAPTI ?[/caption]

AKP HÜKÜMETİNİN SATTIĞI İŞLETME VE FABRİKALAR (2003-2014)

( Not : Bu İşletmelerin ve fabrikaların hemen hemen hepsi yandaşlara değerinden çok daha ucuza peşkeş çekildi )

Turizm’deki Düşüş Cari Açığı Büyütebilir !

Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Cari açığı bu sene yüzde 4'ün altına çekmeyi hedefliyorduk, turizm yüzünden olmayabilir" dedi.

cariarcik

Onlar konuşur AKP yapamaz

AKP'nin seçim çalışmaları için hazırlanan afişlerde "yerli yolcu uçağımızı yapıyoruz" denilmesi akıllara 2011 seçimlerini getirdi.

2011 seçimlerinde hazırlanan AKP afişlerinde "yerli uçağımız göklerde" denilmişti. Ancak Türkiye'nin şu an ürettiği bir uçak yok.

onlar-konustu-akp-yapamadi

MİT Tırları Artık Dünya Gündeminde

Reuters MİT TIR'larını Dünyaya Böyle Duyurdu

Dünyaca ünlü İngiliz haber ajansı Reuters, Adana’da savcılar tarafından durdurulmasıyla krize neden olan Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) TIR’larıyla ilgili yaptığı geniş kapsamlı haberle abonelerine konunun detaylarını aktardı.
mit-tirlari

Milletin Parasıyla SALTANAT Tam Gaz Devam Ediyor

[caption id="attachment_4523" align="alignleft"]erdogan-makanaraclariMilletin Parasıyla SALTANAT Tam Gaz Devam Ediyor[/caption]Erdoğan 5 Yeni Zırhlı Araç Siparişi Daha Verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e verdiği zırhlı makam aracının yerini, sipariş verdiği 5 yeni zırhlı araçla dolduracak.

Kamu Bankalarına da AK Torpilli Personel!

İslami bankacılık yapmak için yola çıkan kamu bankaları daha ilk günden çuvalladı. Devlet bankaları iş için başvuranlardan AKP’den 3 önemli isimden referans getirmelerini istiyor.

Kamu bankaları ‘İslami bankacılık’ yapmak için düğmeye bastı. Ziraat Bankası, 29 Mayıs 2015’te görkemli bir törenle resmen faaliyete başlayacak. Ziraat Bankasını Vakıfbank ve Halkbank izleyecek.

banka-aktorpil

Kadına Şiddet % 1400 arttığında İKTİDARDA AKP VARDI !

kadina-siddet

AKP İktidarı Döneminde Kadına Şiddet %1400 arttı !

ÖNE ÇIKANLAR