Ana sayfa Etiketler Pkk

Etiket: pkk

Yandaş Yazardan Skandal PKK tanımı

Abdulkadir Selvi’den skandal PKK tanımı

AKP sözcüsü gazetecilerden Abdülkadir Selvi canlı yayında skandal bir PKK tanımı yaparak "Silahlı mücadelesi olan Kürt siyasi hareketi" dedi.

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu “Tarafsız Bölge” programında Yeni Şafak Gazetesi Ankara temsilcisi Abdulkadir Selvi’nin terör örgütü PKK için “Silahlı mücadelesi olan Kürt siyasi hareketi” dedi.

Çözüm süreci ve seçim barajının konuşulduğu programda Abdulkadir Selvi’nin terör örgütü PKK için yaptığı tanım programa damgasını vurdu.

skandal-pkk-tanimi

YENİ TÜRKİYE Derken 90’lı Yıllar Hortladı

Türkiye'de son dönemde 1990'lı yılları andıran karanlık ve kanlı olaylar yaşanıyor. Her gün polis, asker ya da sivil vatandaşlar sokak ortasında infaz ediliyor. Terör örgütleri...

SUÇLUSUNUZ!

Koltuk uğruna PKK’ya ve IŞİD’e yıllarca göz yumdunuz. İşte sonuç; Askerimizi polisimizi kalleşçe pusuya düşürüp şehit ettiler: SESİNİZ ÇIKMADI Şanlı bayrağımızı askerimizin gözleri önünde indirip attılar: SESİNİZ...

Sözcü’den Ağrı Manşeti: İstihbarat Uyudu Devlet Nerede!

[caption id="attachment_4209" align="alignleft"]devlet-neredeSözcü'den Ağrı Manşeti: İstihbarat Uyudu Devlet Nerede![/caption]PKK, Doğubayazıt’ta jandarma karakoluna 2 ton bomba yüklü traktörle intihar saldırısı düzenledi. 20 ve 21 yaşlarındaki iki Mehmetçik şehit oldu. Sözcü, istihbaratı sorguladı.

Sözcü, bugün "PKK'lı hainler traktöre yükledikleri 2 ton bombayla Ağrı'da karakolu havaya uçurdu... İstihbarat uyudu. DEVLET NEREDE!" manşetiyle çıktı.

Sözcü: Oylar Gitti Açılım Bitti; Koltuk Gitti Savaş Geldi

[caption id="attachment_4212" align="alignleft"]sozcugazetesi-isidSözcü: Oylar Gitti Açılım Bitti; Koltuk Gitti Savaş Geldi[/caption]Sözcü, bugün "OYLAR GİTTİ AÇILIM BİTTİ; KOLTUK GİTTİ SAVAŞ GELDİ" manşetiyle çıktı.

Gazete, PKK'ya operasyonu şöyle değerlendirdi:

PKK Lideri açıkladı : AKP’ye verdiğimiz bir söz var

Kapatılan DEP’in eski milletvekili ve PKK/KCK'nın Avrupa sorumlusu Zübeyir Aydar, hükümete sadece ‘Çözüm sürecinde ateşkes sözü verdiklerini söyledi.

akpkk

Ezilen Halklara Düşen Görev Elele Vermek

Ey halkım sen neredesin...

ey-halkim

Erdoğan’ın Masa Dönüşleri: PKK ile Masaya Oturan Şerefsizdir

Erdoğan daha önce PKK ile masaya oturmadık demişti. Fakat bir süre sonra canlı yayında hem Oslo'da hem de İmralı'da görüşmelerin başladığını kendisi...

Doğu ve Güneydoğu’da GÖÇ Başladı

Doğu ve Güneydoğu’da İlçeler Boşalıyor Terör ve dağa kaldırmalar nedeniyle paniğe kapılan memurlar tayin ve istifa kuyruğunda. Varto’da 18 sağlıkçı görevi bıraktı. ...

Burhan Kuzu’dan Çözüm Süreci İtirafları

[caption id="attachment_5427" align="alignnone"]burhan-kuzuBurhan Kuzu'dan Çözüm Süreci İtirafları[/caption]AKP'li Burhan Kuzu: Çözüm Sürecinde PKK Dağdan Şehre İndi, Hükümet Göz Yumdu

AKP, 7 Haziran'da iktidarı kaybedince "çözüm süreci" olarak adlandırılan süreçle ilgili bir bir itiraflar gelmeye devam ediyor.

ÖNE ÇIKANLAR