Ana sayfa Etiketler Siyasetçi

Etiket: siyasetçi

Tayyip Erdoğan 300 Metrelik Gemiye GEMİCİK Dedi

Tayyip Erdoğan 300 Metrelik Gemiye GEMİCİK Dedi..  Oğlu Bilal Edoğan'ın devlet olanakları sayesinde aldığı ilk gemiyi önemsiz göstermek için söyledi bu sözü.

bilalerdogan

Milletvekillerine Şimdi de Prim Kıyağı

Yeniden aday olmayan ve emeklilik şartlarını yerine getirmiş vekillerin prim borcunu TBMM ödeyecek. Ayrıca en üst düzey bürokrat olan Başbakanlık Müsteşarı’na ödenen miktar baz alınacak.

Yak­la­şan 7 Ha­zi­ran ge­nel se­çim­le­rin­de, mil­let­ve­ki­li ola­ma­ya­cak emek­li­lik şart­la­rı­nı ta­mam­la­ma­mış ve­kil­le­rin prim­le­ri, 4 yıl bo­yun­ca en üst dü­zey dev­let me­mu­ru olan Baş­ba­kan­lık Müs­te­şa­rı­’na öde­nen mik­tar üze­rin­den TBMM ta­ra­fın­dan öde­ne­cek. Bu şart­ta­ki ve­kil­le­rin te­da­vi yar­dı­mı mev­cut şekliyle sürecek.

milletvekili

Milletin Parasıyla SALTANAT Tam Gaz Devam Ediyor

[caption id="attachment_4523" align="alignleft"]erdogan-makanaraclariMilletin Parasıyla SALTANAT Tam Gaz Devam Ediyor[/caption]Erdoğan 5 Yeni Zırhlı Araç Siparişi Daha Verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e verdiği zırhlı makam aracının yerini, sipariş verdiği 5 yeni zırhlı araçla dolduracak.

İBB’den turistik imar kıyağı

[caption id="attachment_4107" align="alignleft"]ibbİBB’den turistik imar kıyağı[/caption]İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi, AKP’li eski belediye meclis üyesi işadamına, imar planlarını değiştirerek otel izni verdi.

İBB Planlama Müdürlüğü’nün söz konusu talebi, uygulamadaki plan notlarına ve imar yönetme İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi, AKP’li eski belediye meclis üyesi işadamına, imar planlarını değiştirerek otel izni verdi.

 

Ertuğrul Günay: AKP’de Erdoğan’ın Ayak Hizmetlerini Görenler Kaldı

[caption id="attachment_5051" align="alignleft"]ertugrulgunayErtuğrul Günay: AKP'de Erdoğan'ın Ayak Hizmetlerini Görenler Kaldı[/caption]Ertuğrul Günay: AKP'de sadece Erdoğan ve Erdoğan’ın ayak hizmetlerini gören bir grup kaldı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye rahat vermediğini söyleyen Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İdris Naim Şahin'in bahsettiği 'Dar Oligarşik Yapı'dan da geriye gidildiğini vurguluyor:

“Çevre deyince bir küme olur orada. Bir kadro vardır. Artık kadro da kalmadı. Sadece Erdoğan ve Erdoğan’ın ayak hizmetlerini gören bir grup kaldı.”

Erdoğan’a güven tarihin en düşük seviyesinde !

[caption id="attachment_5099" align="alignleft"]erdagana-guvenilmiyorErdoğan'a güven tarihin en düşük seviyesinde ![/caption]Seçimleri tahmin etme oranı en yüksek anket firmalarından biri olan Metropoll Araştırma şirketi taprıkları anketlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a güvenin tarihinin en düşük oranına rastlandığını söyledi

Erdoğan Çin’de Uygurlar’ı terörist ilan etti?

[caption id="attachment_5140" align="alignleft"]erdogan-uygurlari-terorist-ilanettiErdoğan Çin'de Uygurlar'ı terörist ilan etti?[/caption]Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Çin ziyaretindeki detayları Çinli kaynaklar servis etti. Erdoğan'ın Uygur Türkleri'ne yönelik yaptığı açıklamalar kafa karıştırdı.

Erdoğan'ın Çin ziyaretine ilişkin Çinli kaynaklardan servis edilen haberler kafaları karıştırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Uygur Türklerine yönelik baskıların gölgesinde gittiği Çin’de ilginç açıklamalarda bulundu.

Çözüm Sürecinde Erdoğan’un Tarihe Geçen U DÖNÜŞLERİ

Erdoğan dün yaptığı açıklamayla Çözüm Sürecini resmen bitirdiğini açıkladı. Peki son 3-4 yıl içinde Erdoğan bakın Çözüm Süreci konusunda bakın nasıl zikzaklar çizmiş? İşte...

Çözüm Süreci İçin Kim Ne Demişti? Şimdi Ne Diyorlar?

[caption id="attachment_5358" align="alignleft"]cozum-sureci-aciklamalarÇözüm Süreci İçin Kim Ne Demişti? Şimdi Ne Diyorlar?[/caption]Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP'lilerin 7 Haziran öncesi çözüm süreciyle ilgili yaptıkları açıklamalar ile 7 Haziran sonrası yaptığı açıklamalar taban tabana zıt.

Başta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olmak üzere AKP iktidarınınçözüm süreci kapsamında bugün ortaya koyduğu tavır, geçmişte söyledikleriyle taban tabana zıt.

Bomba iddia: AKP 16 adayı Yunanistan’a satmış

[caption id="attachment_5482" align="alignleft"]adalarisatmisBomba iddia: AKP 16 adayı Yunanistan’a satmış[/caption]Eski Milli Savunma Bakanlığı Genel Sekreteri Albay Ümit Yalım, Yunanistan’ın Ege Denizi’nde Türkiye’ye ait 16 ada ve 1 kayalığa el koyduğunu savundu.

Yalım, “Erdoğan ve AKP Hükümeti, 17 Aralık 2004’te Avrupa Birliği’nden müzakere tarihi aldı. Yani müzakere tarihi, 16 Türk adası ve 1 kayalığın karşılığında alındı” dedi.

ÖNE ÇIKANLAR