Ana sayfa Etiketler Siyasi parti

Etiket: siyasi parti

Yağmurun Yağmasını AK Parti’ye Bağlayan Aday AK Parti’yi Topa Tuttu

Şanlıurfa’dan AK Parti aday adayı olan ve çıktığı yerel bir televizyon programında yağmurun yağmasını dahi AK Parti'ye bağlayan işadamı Mustafa Göktaş, listeye giremeyince partisinden istifa etti.

Bağımsız aday olan Göktaş, yine çıktığı televizyon programında AK Parti'ye ağır eleştirilerde bulundu. Sorular karşısında Göktaş, “AKP’yi sormayın, AKP’yi sildim, benim için bitti.” diyerek partinin ismine bile tahammül edemedi.
'ALLAH İMKAN VERMİŞ NE BEN, NE SEN DURDURABİLİRSİN' DEMİŞTİ

AK Parti’den aday adayı olan işadamı Mustafa Göktaş, bir ay önce çıktığı yerel bir televizyon programında AK Parti’yi öve öve bitiremedi.akpartili-vekiller

Piyasalarda Nakit Sıkıntısı Yaşanıyor

PİYASALARDAKİ NAKİT SIKINTISI VE ÇEKLE ALIŞVERİŞTEKİ GÜVEN SORUNU SANAYİ SEKTÖRÜNÜDE ETKİLEDİ. Piyasalardaki nakit sıkıntısı ve çekle alışverişteki güven sorunu sanayi sektörünü de etkiledi. Polyar Grup...

Tayyip Erdoğan ‘örtülü ödenek’ rekoru kırdı

CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ, sık sık tartışmalara konu olan örtülü ödenekle ilgili hükümete sert eleştirilerde yaptı.

CHP Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ, sık sık tartışma konusu olan örtülü ödenekle ilgili hükümete çattı. Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 yıllık Başbakanlığı süresinde örtülü ödenekten toplam 6 milyar 424 milyon TL harcama yaptığını belirten Serindağ, önceki Başbakanlar Tansu Çiller, Mesut Yılmaz, Necmettin Erbakan’ın görev yaptıkları 10 yıllık dönemlerde yalnızca 312 milyon TL örtülü ödenek harcaması yaptığını belirtti. Bu kadar büyük farkın nereden kaynakladığının bilinmediğini belirten Serindağ, “20,5 kat fazla yapılan örtülü ödenek nasıl açıklanacak, örtülü bir ödenek ayrıcalıklı bir harcama. Örtülü harcamanın bu boyutlara ulaşması çok düşündürücü. Örtülü ödenek denetlenemiyor hesabı verilmiyor birkaç kişi biliyor, bu kadar yüksek paralar nereye harcandı?” diye ekledi.

ortuluodenek

Madenci yakınlarından Kuran’a el bastırılarak AKP’ye oy istendi

CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı’nın hazırladığı “Ermenek” raporunda madenci yakınlarının,   “AKP'ye oy vermezseniz kapatırız bu ocakları işsiz kalırsınız tehdidinde bulunulduğu, Kur'an'a el bastırarak AKP'ye oy istenildiği” iddiaları bulunuyordu.

Atıcı, Ermenek’teki maden faciasına ilişkin rapor hazırladı. oyhile

Ermenek’te tapu şovunda Bakanlar protesto edildi

Karaman'ın Ermenek İlçesi'nde geçen yıl 28 Ekim günü, terk edilen ocağa dolan suyun yanındaki ocağı basmasıyla yaşamını yitiren 18 madencinin ailesine verilecek...

Erdoğan’ı yakacak itiraf açıklama

AKP adaylığından çekilen Mehmet Emin Ekmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı liste değişikliği yüzünden istifa ettiğini öne sürdü.

AKP’nin Batman 2. sıra adaylığından çekilen Mehmet Emin Ekmen, ilk hazırlanan listede İstanbul 1. Bölge’den gösterildiği ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önüne giden listenin değiştirildiğini ve Batman’a kaydırılması nedeniyle istifa ettiğini açıkladı.tayyiperdogan-yikilacak

Danışman ve Müşavirlere Üç Ayda 2 Milyar 337 Milyon TL

AKP'nin danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerine de büyük paralar aktardığı, AKP iktidarının ilk yıllarında 200-500 milyon olan harcamaların 2014 yılında 10 milyar 968 milyon 217 bine yükseldiği belirtildi.

milletin-parasi

BirGün’ün bütçe giderlerinden yaptığı hesaplamalara göre AKP’nin seçimi kazandığı 2002 yılından itibaren 2004’e kadar “müşavir firma ve kişilere yapılan ödemeler’’ en fazla 499 bin 658 lira oldu.

Çözüm Sürecinde Erdoğan’un Tarihe Geçen U DÖNÜŞLERİ

Erdoğan dün yaptığı açıklamayla Çözüm Sürecini resmen bitirdiğini açıkladı. Peki son 3-4 yıl içinde Erdoğan bakın Çözüm Süreci konusunda bakın nasıl zikzaklar çizmiş? İşte...

Çözüm Süreci İçin Kim Ne Demişti? Şimdi Ne Diyorlar?

[caption id="attachment_5358" align="alignleft"]cozum-sureci-aciklamalarÇözüm Süreci İçin Kim Ne Demişti? Şimdi Ne Diyorlar?[/caption]Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AKP'lilerin 7 Haziran öncesi çözüm süreciyle ilgili yaptıkları açıklamalar ile 7 Haziran sonrası yaptığı açıklamalar taban tabana zıt.

Başta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan olmak üzere AKP iktidarınınçözüm süreci kapsamında bugün ortaya koyduğu tavır, geçmişte söyledikleriyle taban tabana zıt.

AKP’yi deşifre eden maili 7 milyon kişi okudu

Akp genel merkezinin canını sıkan adeta kahır mektubu olan bu maili bügüne kadar 7 milyon internet kullanıcı okumuş.

AKP hergün yeni bir gündem yaratıp heybedeki bu yükleri gizlemeye çalişsada birileri boş durmuyor

akpyi-desifre-maili

ÖNE ÇIKANLAR