Ana sayfa Etiketler Türkiye

Etiket: türkiye

Yandaş Medyaya Reklam Kıyağı

Sayıştay raporuna göre, Halk Bankası, 2013 yılında 145 milyon TL reklam harcaması yaptı.halkbank-yolsuzluk

ve Bilal Erdoğan Gemilerini Kaçırmaya Başladı

Bilal Erdoğan Gemilesindeki Türk Bayrağını İndirdi Malta Bayrağı Çekti

Erdoğan ailesine ait, Türk bayraklı M/T MECID ASLANOV isimli nehir tankeri, Malta'da kurdukları OIL TRANSPORTATION & SHIPPING'e devredildi.hirsiz-bilalerdogan

Türkiye Artık Fakir Ülke

TÜİK, ikinci çeyrek büyümeyi yüzde 3.8 olarak açıkladı ama dolar bazında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 10.7 küçüldük.

turkiye-fakirulke

TÜRKİYE ARTIK DIŞA BAĞIMLI BİR ÜLKE

Çiftçi Zamlarla Üretimden Koparıldı Buğday Bile İthal Ediliyor

Son 5 yılda çiftçinin maliyetleri yıldan yıla arttı. 5 yıl önce fasulye tohumunun tonunu 3 bin 750 liraya alan çiftçi bugün aynı tohumu yüzde 150 zamla 9 bin 401 liraya alıyor.
ciftci-zamlar

TÜRGEV’e, Sapanca Gölü Manzaralı 15 Dönüm Arazi Verildi

Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü alanında Hazine'ye ait 14 bin 666 metrekare arazinin Bilal Erdoğan'ın yönetiminde olduğu TÜRGEV'e verildiği ortaya çıktı. Arazi imara açıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal ve kızı Sümeyye Erdoğan'ın yönetiminde olduğu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'na (TÜRGEV) Sakarya Üniversitesi Esentepe kampus alanında 14 bin 666 metrekare arazinin Milli Emlak tarafından tahsis edildiği ortaya çıktı. Önceki gün Sakarya Büyükşehir Belediye Meclisi'nde söz konusu arazi imara açıldı.

turgeve-arazi

TURGEV’e ‘yürü ya kulum’

TÜRGEV'in yurt olarak kullandığı kamu kaynaklı gayri menkul varlığı son iki yılda 4 kat büyüdü. Daha önce yurt tanıtımlarını katalog üzerinden yapan vakıf, artık tanıtımda ‘Google Maps’ kullanıyor.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdağan'ın Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'nın, (TÜRGEV) kamu kaynaklı gayri menkul varlığı son iki yılda rekor seviyede artış gösterdi. Yaklaşık 5 bin lira ile kurulan TÜRGEV’in 2011 yılında vergi muafiyeti tanınmasıyla birlikte 2012 yılındaki maddi mal beyanı 156 milyon liraya ulaştı. Vakfa ait tespit edilebilen kamu kaynaklı yurt sayısı ise son verilere göre 23'e yükselmiş durumda. Yönetim Kurulu Başkanlığını Ahmet Ergün'ün yaptığı TÜRGEV'in kurul üyeleri arasında Bilal Erdoğan'ın dışında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın büyük kızı Esra Albayrak, AKP İstanbul Milletvekilleri Mehmet Doğan Kubat ve Mustafa Ataş, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir gibi isimler de yer alıyor.

turgev-yolsuzluk

TÜRKLER DE ÖLÜYOR EY MİLLET !!

[caption id="attachment_3975" align="alignleft"]turkler-oluyorTÜRKLER DE ÖLÜYOR EY MİLLET !![/caption]"Doğu Türkistan için harekete geçin" çağrısı...

Çin'in Uygur bölgesi olarak da bilinen Şincan eyaletinde polis ile Uygurlar arasında yaşanan olayda en az 18 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.

Türkiye Özgecan’a ağlıyor, Bilal Onassis’i solluyor: 18 milyon dolar

Türkiye, hunharca katledilen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ı konuşurken Bilal Erdoğan boş durmuyor.bilalemi

Türkiye İran’ın gerisinde

AKP, hazırladığı ‘Aile Paketi’ ile milyonlarca kadını eve mahkûm etmeye hazırlanırken 2012-2013 verileri baz alınarak hazırlanan ILO’nun ‘İş Hayatında ve Yönetimde Kadın...

Türkiye Cari Açığı zirve yaptı

Cari açık Kasım'da 5,64 milyar dolar oldu. Bu şekilde aylık bazda son bir yılın en yüksek seviyesi görüldü.

Türkiye ekonomisinin yumuşak karnı olarak nitelendirilen cari işlemler açığı Kasım'da 5.64 milyar dolar ile beklentilerin üzerine çıktı.

akp iflas

Ekonomistler ile banka ve aracı kurum analistleri Kasım'da 5.2 - 5.4 milyar dolar dolayında açık bekliyorlardı. Cari işlemler açığı Ekim ayında da 2.03 milyar dolar ile 1.8 - 1.9 milyar dolar olan beklentileri aşmıştı.

ÖNE ÇIKANLAR