Ana sayfa HABERLER Türkiye GERÇEKleri Abdurrahman Dilipak da AKP’yi Topa Tuttu!

Abdurrahman Dilipak da AKP’yi Topa Tuttu!

30
0
PAYLAŞ
dilipak

dilipak

AKP’nin sözcüsü Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak da AKP’yi eleştirenler kervanına katıldı. Dilipak “AKP’ye oy vermeyen adayınız var ya hu” diyerek “Yemekten doymayan lanet olası adamları başınızdan savın artık” sözleri ile isyan etti.

AKP’nin sözcüsü Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, AKP’yi çok sert sözlerle eleştirdi. Dilipak, AKP’ye ilişkin “Kendi partisine oy vermeyen adayınız, il başkanınız var ya hu! Yemekten doymayan lanet olası adamları başınızdan savın artık. Herkesin gördüklerini, duyduklarını siz görmüyor, duymuyorsanız, o zaman bırakın bu işi” şeklinde sözler sarf etti.

“İÇİMİZDEKİ BEYİNSİZLERİN İŞLEDİKLERİ YÜZÜNDEN…”

Abdurrahman Dilipak, bugünkü Nasr suresinin bir diğer adı olan “İza cae” başlıklı yazısında AKP’nin yolsuzluklarına ilişkin ipuçları vererek AKP’den aday olan ya da üye olanların “çıkar uğrana” tercih yaptığını itiraf etti. “O gün güç sizin elinize geçince, her taraftan size koşup geldiler. Güç sizden gittiğinde onlar çevrenizden dağılıp gideceklerdir” diyerek AKP’yi uyaran Dilipak, şöyle devam etti: Şimdi ‘içimizdeki beyinsizlerin işledikleri yüzünden bizi helak eder misin Allahım diye’ düşünmenin zamanıdır. Bu sonucu kimse beğenmedi. Paralelciler, SP, BBP’liler mutlular mı şimdi bu sonuçtan..”

“KENDİ PARTİSİNE OY VERMEYEN ADAYINIZ VAR YAHU!”

AKP’ye oy vermeyen milletvekili adayı olduğunu açıklayan Dilipak “Kendi partisine oy vermeyen adayınız, il başkanınız var ya hu! Nereden buldunuz bunları. Çok mu aradınız da buldunuz bu tipleri ya da bunları size kim getirdi? Biz size ulaşamaz iken birileri nasıl da kolay ulaşıyormuş demek.. Ya hu, size değil, nerede ise müşavirlerinize ulaşılmaz olmuştu. Mesaj bıraksanız geri dönme lütfunda bile bulunmuyorlardı” diye yazdı.

“YEMEKTEN DOYMAYAN LANET OLASI ADAMLAR”

“Kendi partisine oy vermeyen belediye başkanlarınız var.. Oy vermemesini bırakın, aleyhte çalışanlar var.. Aynı şekilde kadın kollarınız var” diyerek AKP’deki kırılmalara işaret eden Dilipak şöyle devam etti: “Belediyelerinize çekidüzen vermezseniz, bugün parlamento seçimlerinde yaşadığınızdan daha vahim bir sonuçla karşılaşabilirsiniz.. Bu, yemekten doymayan lanet olası adamları başınızdan savın artık. Herkesin gördüklerini, duyduklarını siz görmüyor, duymuyorsanız, o zaman bırakın bu işi.. Birkaç kişinin yaptıklarının ceremesini bütün millete çektirme hakkı yok kimsenin. Zaten siz eğer kendinizi değiştirmeme konusunda ısrarcı olursanız, bu yanlışları bırakmazsanız, millet sizi bırakır. Eski hal muhal, ya yeni hal ya izmihlal. Siz kendinizi değiştirmedikçe Allah sizin hakkınızdaki hükmünü değiştirmeyecektir.”