Ana sayfa Etiketler Usulsuzluk

Etiket: usulsuzluk

YIL DÖNÜMÜNDE, İŞTE KAPATILAN YOLSUZLUK SORUŞTURMALARI!

Türkiye geçen yıl 17 Aralık sabahına, 4 bakan çocuğuna yolsuzluk ve rüşvet iddiasıyla yapılan operasyonla uyandı. İşte, o günden bu yana süreçte yaşananlar...

Bakan çocukları İranlı işadamı Reza Zarrab ve Ali Ağaoğlu gibi çok sayıda isim gözaltına alındı.

1

Yandaş Yazardan Skandal PKK tanımı

Abdulkadir Selvi’den skandal PKK tanımı

AKP sözcüsü gazetecilerden Abdülkadir Selvi canlı yayında skandal bir PKK tanımı yaparak "Silahlı mücadelesi olan Kürt siyasi hareketi" dedi.

CNN Türk’te Ahmet Hakan’ın sunduğu “Tarafsız Bölge” programında Yeni Şafak Gazetesi Ankara temsilcisi Abdulkadir Selvi’nin terör örgütü PKK için “Silahlı mücadelesi olan Kürt siyasi hareketi” dedi.

Çözüm süreci ve seçim barajının konuşulduğu programda Abdulkadir Selvi’nin terör örgütü PKK için yaptığı tanım programa damgasını vurdu.

skandal-pkk-tanimi

Vatandaşa 400 milyonluk doğalgaz faturası

Ankara'da belediyenin vatandaşa 300 dolara sattığı kartlı gaz sayacı, özelleştirmeyi kazanan şirketin hesaplarını bozdu. Şirket, kartlıları iptal edip 406 liraya yeniden mekanik sayaç takmak istiyor.

dolagz-zammi

Vatandaş Pazar Artığı Toplar; AKP Reklam Yapar

Alışveriş yapanlar aydınlığı, gün ışığını seçerken onlar, karanlık çöküp pazar tezgahları toplanırken ortaya çıkıyor. Çöken karanlığın kendilerine ait olmayan bu ayıbı kapatacağını umarak...
vatandas

Türkiye İran’ın gerisinde

AKP, hazırladığı ‘Aile Paketi’ ile milyonlarca kadını eve mahkûm etmeye hazırlanırken 2012-2013 verileri baz alınarak hazırlanan ILO’nun ‘İş Hayatında ve Yönetimde Kadın...

Türkiye Cari Açığı zirve yaptı

Cari açık Kasım'da 5,64 milyar dolar oldu. Bu şekilde aylık bazda son bir yılın en yüksek seviyesi görüldü.

Türkiye ekonomisinin yumuşak karnı olarak nitelendirilen cari işlemler açığı Kasım'da 5.64 milyar dolar ile beklentilerin üzerine çıktı.

akp iflas

Ekonomistler ile banka ve aracı kurum analistleri Kasım'da 5.2 - 5.4 milyar dolar dolayında açık bekliyorlardı. Cari işlemler açığı Ekim ayında da 2.03 milyar dolar ile 1.8 - 1.9 milyar dolar olan beklentileri aşmıştı.

TİB AK Parti’nin Çiftliği Haline Getirildi !

TİB'de Skandal: Siber Saldırıları Sirkeli Su ile mi Önlemeye Çalışıyorlar? CHP milletvekili Erdal Aksünger TİB’in, kelimenin tam anlamıyla “AKP Çiftliği” haline getirilmesini...

Tam 21 milyon kişi yoksulluk sınırının altında

Türkiye’de çalışabilir nüfusu oluşturan 29 milyon kişinin yaklaşık 21 milyonunun çalışan tek kişinin yoksulluk sınırı kabul edilen 2 bin 30 TL’den daha az bir ücret kazandığı ortaya çıktı.

Türkiye’de çalışabilir nüfusu oluşturan 29 milyon kişinin yaklaşık 21 milyonunun çalışan tek kişinin yoksulluk sınırı kabul edilen 2 bin 30 TL’den daha az bir ücret kazandığı ortaya çıktı.

akp-yoksulluk

Suya Gizli Zam Yapıldı

[caption id="attachment_4181" align="alignleft"]suya-zamSuya Gizli Zam Yapıldı[/caption]Sene başında suyun metreküp fiyatına yüzde 90 zam yapan İSKİ'nin temmuz ayında da zam yaptığı ortaya çıktı.

Buna göre, metreküp başına Konut 1 tarifesinde 21 kuruş, Konut 2'de 29 kuruş ve Konut 3'te 40 kuruş zam geldi. Bu ise en düşük tarifede fatura başı 2 lira zam anlamına geliyor.

PKK Lideri açıkladı : AKP’ye verdiğimiz bir söz var

Kapatılan DEP’in eski milletvekili ve PKK/KCK'nın Avrupa sorumlusu Zübeyir Aydar, hükümete sadece ‘Çözüm sürecinde ateşkes sözü verdiklerini söyledi.

akpkk

ÖNE ÇIKANLAR